У 2006 році компанія СВТ відкрила свій перший напрям діяльності. Їм стало проектування і будівництво базових станцій (БС) для мобільних операторів. У наші обов'язки входили всі види робіт, пов'язані з подібного роду проектом. Це і вибір майданчика під будівництво БС, проектні роботи, проведення необхідних вишукувальних робіт, оформлення всієї необхідної документації для проведення будівництва.

Ми повністю розробляли робочий проект відповідно до існуючих норм, а також вимог, які нам виставляв замовник, узгоджували проектну документацію в державних установах. Отримання дозволу на будівництво також завжди було в сфері нашої компетенції. Далі нами проводилися всі необхідні будівельні, монтажні роботи, роботи пов'язані з пуском і налагодженням устаткування, а також регламентні роботи, пов'язані з обслуговуванням і відновленню мереж після аварій.

Серйозний досвід роботи в даному напрямку (будівництво БС), дозволив нашій компанії відкрити новий напрямок діяльності, пов'язане з проектуванням і проведенням електромонтажних робіт в квартирах, в приватних заміських будинках, в виробничих компаніях. Ми готові, в даний час, надати найкращий варіант з проектування електроенергетичних систем, а наш головний принцип роботи - це безпека і стабільність роботи електрообладнання, яке ми встановлюємо. У нас є як готові (типові) проекти з електропостачання заміського будинку або дачі, так і можливість розробити індивідуальний проект, в якому в обов'язковому порядку будуть дотримані всі норми і правила пожежної безпеки, безпеки експлуатації електричних приладів, санітарно-гігієнічні норми.

Абсолютно логічним у розвитку компанії СВТ було відкриття чергового підрозділу, яке стало займатися проектуванням і установкою різного роду інженерних систем і комунікацій, таких як: вентиляційні системи, слабкострумові та сантехнічні системи, водопостачання і системи кондиціонування. У наші обов'язки, в обов'язковому порядку входить робота з державними органами за погодженням всіх проектних документів і ведення будівельно-монтажних робіт по кожному з напрямків діяльності. Наші фахівці можуть порадити найкращі матеріали для монтажу водопостачання або систем кондиціонування, а також інших видів робіт. Адже нам важливо, щоб ваше проживання в заміському будинку або квартирі було затишним і комфортним, а всі системи працювали без збоїв і аварій.

Наприклад, встановлення вентиляційних систем, ми пропонуємо в обов'язковому порядку кожного замовника. Це необхідно як для квартир і приватних будинків в приміщеннях спеціального призначення (кухня, ванна кімната, санвузол), так і в нежитлових приміщеннях, таких як склад або виробництво.

Професійний колектив фахівців і досвід роботи в кожному з напрямків нашої діяльності дозволили нам розпочати надання всіх перерахованих вище послуг в комплексі. В даний час ми займаємося будівництвом котеджів «під ключ». Це означає, що всі перераховані вище види монтажно - будівельних робіт, від початку розробки проекту будівництва, до моменту здачі об'єкта замовнику, ми ведемо в повному обсязі. Вам не потрібно буде шукати різні підрядні організації під кожен конкретний вид робіт в вашому заміському будинку. Розробити індивідуальний проект, систему «Розумний будинок», систему опалення, кондиціонування і вентиляції, каналізації та водопостачання, все це під силу фахівцям нашої компанії, які готові реалізувати всі ваші найсміливіші задуми по будівництву затишного і комфортного будинку.