Статті

В 2020 році Компанія T-Mobile оголосила, що вона першою в світі запустила комерційну загальнонаціональну мережу 5G з автономної архітектурою.
Мережі 5G можуть бути двох видів: неавтономні (Non-Standalone Access або NSA) і автономні (Standalone Access або SA). Спочатку всі комерційні мережі 5G ставилися до першого виду. Їх особливістю є використання нової радіомережі в поєднанні з базовою мережею попереднього покоління - 4G LTE. Це дозволило раніше почати пропонувати послуги 5G, але в такій мережі неможливо в повній мірі реалізувати переваги 5G. Головним чином, мережі 5G NSA були орієнтовані на споживчі термінали, а для IoT та інших вимогливих завдань межмашинного взаємодії необхідні мережі 5G SA. У них не використовуються компоненти 4G LTE: як радіомережа, так і базова мережа повністю відповідають новим специфікаціям. Це дозволяє розкрити справжній потенціал 5G у вигляді високих швидкостей, малих затримок і широких можливостей підключення, що має прокласти шлях новим програмам і дати поштовх таким областям застосування, як мобільна доповнена і віртуальна реальність, хмарні гри, переклад в реальному часі і багато іншого.5GNationwideMap-8-4-20-Final-2_large_1.jpg


Мережа 5G SA, введена в експлуатацію T-Mobile, розширила покриття в США на 30%, охопивши місця проживання майже 250 млн осіб в більш ніж 7500 містах. Базова мережа побудована на обладнанні Cisco і Nokia, радіомережа - на обладнанні Ericsson і Nokia. Запуск мережі оператор зазначив груповим польотом дронів.

Lisbon_Drones_11_large_1.jpg

 

Стабілізатори напруги це пристрої, призначені підтримувати величину електричної напруги на вході приймачів (стабілізатор напруги) або величину сили струму в мережах (стабілізатор струму), незалежно від величини напруги і навантаження в живильних мережах. При цьому стабілізатор працює при створенні напруги в заданих параметрах і в разі зміни цих параметрів, стабілізатор обезструмлює живляться прилади.

Насамперед, перед тим як почати монтажні роботи по проведенню електричної проводки в житловому будинку, необхідно визначити потужність, яку планують до установки в житловій будівлі, а також у допоміжних приміщеннях і будівлях. Від планованої потужності і залежить - буде встановлено однофазний ввід або трифазний. Якщо споживча потужність планується до трьох кіловат, то ми зможемо встановити однофазний ввід. Що стосується трифазного вводу, то він не стосується нашого випадку, тому що він включається в регламентні роботи з особливих технічних умов, які повинні бути видані організацією з енергопостачання. Повернемося до однофаз введення.

На сайті нашої компанії розміщений готовий проект, який орієнтований на електропостачання будинку. Це типовий проект і ви можете завантажити його, коли вам буде зручно. У разі, якщо ви потребуєте в розробці індивідуального проекту, то ми готові будемо це зробити в дуже короткі терміни, які будуть найбільш підходящими для вас.

Мабуть, один з найскладніших шляхів організації інженерних комунікацій - проектування опалення котеджів. Створення дизайнерського плану вашої заміської садиби - головне завдання фахівців компанії «СВТ», які розробляють схеми опалювальних комунікацій в самому початковому етапі будівництва. Це дозволить зробити забезпечення тепловою енергією гранично ефективним.

Тепла підлога для заміського будинку - необхідність. Він, безсумнівно, підвищує комфортність, оскільки тепла підлога має ряд переваг.

Котеджні селища, розташовані близько від міст, мають величезну перевагу - газову магістраль. Тому установка і монтаж газових котлів в таких селищах досить затребувані. Є селища із загальною системою опалення. Але наскільки зручніше і вигідніше мати автономний газовий котел і незалежне опалення в своєму заміському будинку. Газовий котел - це досить недороге паливо, майже не страждає від сажі і корозії довговічне устаткування, екологічність, оскільки продукти згоряння мають низький вміст сірчистих сполук.

Ми займаємося будівництвом заміської житлової нерухомості, маємо великий досвід проведення різних профільних робіт. У нас є структура, що спеціалізується на облаштуванні інженерних систем, без яких комфортне функціонування будь-якої будівлі просто неможливо. Цей підрозділ здійснює весь необхідний комплекс робіт, пов'язаних з облаштуванням каналізації заміського будинку. Всі етапи від проектування інженерних комунікацій до установки сантехнічного обладнання проводяться нами на високому професійному рівні.

За популярністю котли, що працюють на рідкому паливі, займають проміжне положення між газовими та електричними. Більшість рідиннопаливних теплових генераторів працюють на солярці, тобто дизельному паливі, тому найчастіше використовується назва «дизельні котли». У порівнянні з газовими котлами дизельні набагато більш автономні.