Наша компанія успішно будує і модернізує базові станції (БС) телекомунікаційних операторів, буквально, з перших років появи в нашій країні мобільного зв'язку. Всі пуско-налагоджувальні та будівельно-монтажні роботи здійснюються нами «під ключ». Ми надаємо наступні послуги: знаходимо оптимальне розміщення майданчиків і укладаємо договори оренди.

Наша компанія виконує такі види робіт: здійснює проектування базових станцій; виконує будівництво та модернізацію об'єктів зв'язку; вводить в експлуатацію і легалізує об'єкти зв'язку; встановлює необхідне обладнання; здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування; виконує додавання нового стандарту. При пошуку об'єктів будівництва з подальшим укладанням договорів оренди з власниками будівлі або землі ми задіємо наших менеджерів-пошукових систем.

У повній відповідності з вимогами замовника ці фахівці шукають відповідні майданчики під будівництво, проводять роботи з узгодження попереднього проектного рішення, укладають договір оренди. Перший етап робіт - проектування. У складі нашої компанії є проектно-конструкторський відділ, який на чолі з начальником відділу проводить проектні роботи в суворій відповідності з чинною законодавчою і нормативною базою і вимогам замовника. Головний інженер проекту здійснює контроль відповідності проектної документації вимогам замовника та державної нормативно-законодавчу базу. Особлива увага приділяється якості проекту. Наші відмінно підготовлені, досвідчені і кваліфіковані співробітники виконують проектні роботи в галузі радіозв'язку будь-якої складності і будь-якого типу.

Повний комплект проектної документації на вимогу замовника може складатися з пояснювальної записки (ПЗ), технологічного рішення (ТХ), архітектурно-будівельного рішення (АР), розділу з електропостачання та заземлення (ЕС), розділу з проектування вентиляції і кондиціонування (ВК), розділу за оцінкою впливу на навколишнє середовище (ОВНС). Пояснювальна записка (ПЗ) - яка затверджується частину робочого проекту. Вона включає: опис технічних рішень, застосовуваних у проекті, розділи з пожежної безпеки та охорони праці, оцінку впливу на навколишнє середовище радіовипромінювання (ОВНС). Розділ ТХ включає робочі креслення по здійсненню прокладки антенно-фідерних пристроїв (АФП), по підключенню і розміщення основного приймально-передавального обладнання. Розділ АР включає в себе робочі креслення з виконання будівельно-монтажних робіт і креслення нескладних металевих антенних опор.

Більш складні конструкції антенних опор мають свої розділи. Залізобетонні конструкції (ЯЖ) - цей розділ містить робочі креслення облаштування фундаментів і залізобетонних конструкцій антенних опор. Металеві конструкції (КМ) - розділ, що містить робочі креслення баштових і щоглових споруд. Розділ по ЕС (електропостачання) - містить робочі креслення по здійсненню електромонтажних робіт, для забезпечення електропостачання електрообладнання і електроосвітлення, захисту від блискавок і заземлення базових станцій. Розділ по організації вентиляції і кондиціонування (ВК) містить робочі креслення і розрахунки по підключенню та встановлення систем кондиціонування і вентиляції базових станцій.

Будівництво об'єктів зв'язку здійснюється на підставі розробленої та погодженої проектної документації під керівництвом керівника проекту та Головного інженера проекту за затвердженими графіком і планом робіт. Залежно від складності проекту визначається складність самого процесу будівництва і його технології. Тому наша організація може виконувати будівництво і власними силами, і з залученням підрядних будівельних організацій, які спеціалізується на певних видах будівельних робіт.

Установка профільного обладнання здійснюється тільки інженерним складом нашої компанії, який має відповідну сертифікацію. Як при модернізації, так і при установці нового об'єкта необхідно здійснення висотних робіт для того, щоб виконати якісну інсталяцію систем харчування і самої базової станції. Це етап прокладання коаксіальних, силових і оптичних кабелів, монтаж радіочастотних модулів і антен. Ці монтажні роботи виконують тільки допущені до таких видів робіт і сертифіковані монтажники-висотники. Підключення систем харчування, інтеграцію їх і базової станції здійснює інженер-інсталятор. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, що дозволяє їм виробляти інтеграцію і інсталяцію базових станцій Nokia, Ericsson і Huawei.

Легалізація об'єктів зв'язку завершальний і дуже важливий етап модернізації та (або) будівництва базової станції. Тут необхідно отримати повний пакет дозвільних документів, які роблять експлуатації об'єктів зв'язку законною. Це дозволу від МНС, ВЕЗ, в тому числі сертифікати охорони праці та пожежні сертифікати. При необхідності об'єкти мобільного зв'язку можуть бути укомплектовані: контейнером; кабельрости; елетрокрощітовим обладнанням; антенно-щоглових споруд (башній, щоглою, трубостойки, стовпом) і багатьом іншим. Ми пропонуємо Вам досвід і кваліфікацію нашого персоналу для взаємовигідного співробітництва.