Що, на думку психологів і лікарів, обов'язково має бути присутнім в садибі? Як показують опитування - лазня і альтанка. Баня, що є ні для кого не секрет, «знімає, як рукою», практично будь-який стрес, втому, допомагає підвищити імунітет, піднімає життєві сили, підвищує якість життя, зміцнює здоров'я: і фізичне, і душевне.

Тип лазні залежить від вологості і температури повітря. А облаштування лазні того чи іншого типу залежить від уподобань господаря. Умовно існує три види лазень. Японська - дерев'яна бочка з певної породи дерева з водою, нагрітою приблизно до 45 градусів за Цельсієм. Фінська лазня з сухою парою - з максимальною вологістю до 25% і температурою нагріву повітря 60-120 градусів за Цельсієм. Вологий пар більш характерний для російської та східної або турецької лазні. Тут діапазони вологості: 80-100%, а температури нагріву повітря: 50-70 градусів за Цельсієм.

І зовсім неважливо прихильником якого типу бань ви є. Головне - ви знаєте про те, що комфорт в заміському будинку без лазні немислимий. Облаштувати сучасну лазню в будинку або в підсобної окремій будівлі без її електрифікації просто неможливо. Ми вміємо і знаємо як це зробити правильно і надійно, у відповідності з усіма правилами безпеки і максимально зручно для споживача. Ми не тільки підберемо якісні комплектуючі і узгодимо з вами всі ваші побажання щодо якісної і комфортною електрифікації приміщення лазні.

Ми також маємо досвід і по обслуговуванню електрики таких приміщень. А як приємно після лазні посидіти у власній чарівною і зручною, що налаштовує на відпочинок альтанці, попити чаю з друзями або усамітнитися, зняти стрес, втому, та просто комфортно помріяти. Звичайно, тільки не взимку. Перечекати річний, дає прохолоду після спеки, дощик, помилуватися садом або водоймою. А ввечері мати можливість не залишати улюблену альтанку через настання темряви. Сьогодні можна навіть встановити телевізор в альтанці або послухати музику, пограти в шашки, шахи або карти, покористуватися комп'ютером.

Та хіба мало що можна робити в альтанці, якщо вона електрифікована! Наші фахівці мають серйозний досвід і високу кваліфікацію, щоб провести в вашу альтанку світло, встановити розетки, підключити світильники і обслуговувати встановлене електричне обладнання. І все строго відповідно до вимог техніки безпеки. Ми пропонуємо вам скористатися нашим досвідом і високою кваліфікацією для забезпечення вашого власного комфорту.