Споживана потужність електромережі постійно зросте в звичайних квартирах, в зв'язку з цим страждає електропроводка. Серйозні збої в системі електропостачання призводять до негативних наслідків. Але наша компанія знає, як вирішити цю проблему за допомогою кращих фахівців-електромонтажників.

Електропроводка - це звичайні дроти і кабелі, які прокладають від щитів уздовж поверхонь стін і стель, всередині деяких елементів:

в стінах, перекриттях
в підлогах
в фундаментах
Сюди входять сполучні і монтажні елементи, по ним проходить подача електроенергії електрообладнання, установленого в квартирі. Це можуть бути розетки, вимикачі, прилади освітлення і різна побутова техніка.

Спеціальна пропозиція по установці електропроводки в квартирі.

Вам не потрібно довго шукати дизайнера, де купити матеріали, як зробити проект і знайти підрядника на всі електромонтажні роботи. Всі ці послуги надає наша компанія.

дизайнерський проект, складання технічного завдання
поставка обладнання
електропроектірованіе
електромонтаж
Електропроектірованіе

Надійна електропроводка будинку або квартири залежить, перш за все, від грамотного проекту силових і інформаційних мереж. У проект електропроводки входить:

Розташування споживачів в правильно обраному місці
угруповання споживачів
Розрахунок перетинів кабелів, навантажень, автоматів і УЗО
Розрахунок довжини кабелів, розрахунок інших пристроїв - підсилювачів сигналу, термінаторів для мереж зі слабким струмом.
Підбір матеріалів і вибір місця, де будуть прокладатися слабкострумові кабелі, щоб досягти мінімальної наводки.
В результаті електропроектіровкі Ви отримаєте детальну схему протягання кабелів із зазначенням розташування споживачів на плані будинку. Ще Вам покажуть список необхідних матеріалів з кількістю і розмірами. З цього моменту схема електропроводки для квартири або будинку буде готова і фахівці зможуть приступати до монтажу.

Роботи з електромонтажу.

Ми виконуємо всі електромонтажні роботи в будь-яких квартирах, заміських будинках, котеджах, дачах. Електромонтажники з високою кваліфікацією допоможуть здійснити наступний список робіт:

Монтаж або заміна електропроводки в квартирі, офісі або в будинку
прокладка силових електромереж
Установка електрощитового обладнання, збірка електрощитів
встановлення електрообладнання
Прокладка кабелів, інформаційних та телефонних ліній, слабкострумових мереж.
інші електромонтажні роботи
Що найприємніше - монтажні роботи можна проводити одночасно з іншими будівельними або оздоблювальними роботами. Як то кажуть: одне іншому не заважає.

Розцінки на роботи по електромонтажу:

Наша компанія працює тільки з професійними монтажниками, які проведуть якісно електропроводку в будь-якому приміщенні.

Ми усунемо всі проблеми, пов'язані зі старою електропроводкою в квартирі, усунемо неполадки в електропостачанні, замінимо електропроводку, допоможемо із збіркою електрощитів, електроплит і т.д. Ціни на наші послуги Вас приємно здивують, вони набагато нижче, ніж в інших фірмах. За якість виконаних робіт ми відповідаємо і даємо гарантію. Інженери нашої компанії роблять електромонтаж «під ключ».