Водойми не тільки прикрашають наші присадибні ділянки. Ставки, озера, струмки, річки, водоспади і фонтани створюють той неповторний мікроклімат, який доброчинний і для людини, і для рослин. Крім того, створити неповторність композиції садиби без водойм, практично, неможливо.

Будь-ландшафтний дизайн передбачає наявність відповідного обраному стилю водойми. І, безсумнівно, та принадність, яку надає присадибній ділянці водойму, стане вашою гордістю, оскільки дозволить дивувати ваших гостей і отримувати справжнє задоволення вам, як господарям садиби. Адже вода не просто заспокоює. Вона здатна перетворити присадибну ділянку.

Наприклад, в разі англійського ландшафтного парку створюються дивовижні за красою природні ландшафти, чарівні романтичні сади. Ставок, наприклад, може «перенести» нас в Китай або Японію. Якщо ви виберете східний ландшафт для своєї садиби. Або до Франції - вам варто тільки вибрати класичний ландшафтний дизайн і обзавестися чарівним фонтаном з підсвічуванням. На воду, як і на вогонь, можна дивитися нескінченно, вони ніколи не набридають.

Окрім краси, вода - це життя. Але ж просто викопати яму і заповнити її водою - це не тільки не створити водоймище, а просто зіпсувати саму ідею створення прекрасного прикраси, родзинки вашої садиби. І, головне, що водойма створюється на тривалий час, а то й сказати назавжди. Наприклад, ставок. Майже ніякої ландшафтний дизайн не можна уявити без ставка.

Саме обраний вами дизайн ландшафту дозволить облаштувати на вашій присадибній ділянці ставок вільного обриси або геометричній суворої форми. Останні, наприклад, обрамляются природним каменем або плитами, є елементами кількох видів ландшафтного дизайну. Ставки вільного обриси не мають чітко визначених меж, чудово прикрашають невеликі присадибні ділянки та обов'язкові для, наприклад, англійської ландшафтного дизайну.

Яким би не був ваш водойму - його облаштування варто довірити фахівцям. Наприклад, водойма потребує не тільки постійного притоку води, щоб не заболочуватися, але і в такому вишуканому оздобленні, як підсвічування. Вогонь і вода, щоб змогли не тільки один одного доповнити, але і, щоб змогли правильно підкреслити взаємне чарівність, підвладні нашим фахівцям. Багаторічний досвід створення водойм і їх електрифікації, а також майстерність по втіленню ваших ідей та ідей вашого ландшафтного дизайнера з урахуванням прилеглих будівель від створюваного електрифікованого водойми, дозволяють нам так сміливо і надійно себе рекомендувати. Адже порукою нам служить наша відмінна професійна репутація.