Як показує практика, величезне значення має відповідність реальних, фактично виконаних в котеджах електромонтажних робіт погодженому та затвердженому електричному проекту для даного котеджу. А в житті буває так, що процес електромонтажу вимагає коригувань. І ось настає «щасливий» момент для інспектора електронагляду. Він перевіряє відповідність фактично виконаних робіт та електропроекти. І робить він це, як мінімум один раз на рік. І все Ваші зміни, навіть, здавалося б, не надто значні, наприклад, додали в зручному для вас місці розетку або замінили люстру на світильники, або встановили підвісну стелю з підсвічуванням, навіть просто поміняли обладнання на аналогічне в лазні, викликає негайну відповідну реакцію інспектора зі складанням приписи на усунення розбіжностей.

Навіть, якщо загальне енергоспоживання котеджу не змінилося, від Вас все одно можуть зажадати поміняти марку кабелю живлення в будинку або перенести газові труби, або ліквідувати новоустановлені розетки і підведення проводів до них і т.д. Говорити про те, що потрібно було заздалегідь все передбачити зайве, оскільки побут завжди уточнює: що і де потрібно розташувати і встановити. Ми пропонуємо Вам свої послуги. Наша компанія має солідний досвід проектування, узгодження і здійснення самого процесу електромонтажних робіт в котеджах. А досвід це і є запорука того, що наші висококваліфіковані фахівці-електрики завжди не тільки дадуть практичні поради, а й якісно професійно здійснять електромонтаж в Вашому котеджі на основі наявної у вас погодженої документації або на основі складеної нашою компанією по Вашим вимогам і в суворій відповідності з нормами та проектною документацією. Будь-яка ситуація, пов'язана з тим, що в процесі здійснення електромонтажних робіт можуть відбутися фактичні зміни електромонтажу котеджу, нами сприймається не просто з розумінням, але і з наступною зміною існуючого електропроекти або розробкою нового проекту.

І тепер Ви будете не просто готові до зустрічі з інспектором електронагляду. Ви будете «озброєні» красивим альбомом з електросхеми, який зможете використовувати протягом багатьох років і при зустрічі з інспектором електронагляду, і при зверненні до електриків, якщо знадобитися експлуатаційне обслуговування.

Співробітники нашої компанії можуть провести розрахунки і змонтувати «під ключ» такі значущі елементи електробезпеки, як заземлення та блискавкозахист. Ми можемо виконати якісні і професійні роботи по освітленню ділянки, електрифікації лазні та альтанки, підключенню генератора безперебійного живлення. У нас в штаті є висококваліфіковані та досвідчені співробітники, які можуть змонтувати «під ключ» ефективну систему відеоспостереження.

Наша компанія пропонує якісне виконання будь-яких видів електромонтажних робіт і в стислі терміни. Ми можемо: скласти технічний проект з максимальним урахуванням побажань замовника; підібрати необхідне і найбільш ефективне обладнання для забезпечення якісного і надійного електроживлення; здійснити монтаж обладнання та зробити його підключення до електричної мережі; здамо обладнання в експлуатацію і виробляємо узгодження електропроекти і калькуляції вартості робіт.

Ми не виключаємо такої можливості, що Ви можете захотіти заощадити, і зверніться до випадкових людей, які «дещо розуміють в електриці». Ми говоримо Вам чесно і відверто про те, що Ви сильно ризикуєте. І перш за все тим, що здоров'я і безпеку Ваші і Вашої родини виявляються під загрозою - навіть неправильно встановлені розетка або вимикач можуть призвести до пожежі. І це, як Ви розумієте, загроза не тільки такому дорогому майну, як котедж, але і ризик здоров'ям і життям проживають в ньому людей. Подумайте, чи варто настільки ризикувати? Адже електромонтажні роботи можна і потрібно довіряти тільки добре підготовленим і досвідченим професійним електрикам.

Крім того, важливим фактором якісного і безпечного для електрика і оточуючих виконання електромонтажних робіт по такому об'єкту, як котедж, є повне знання всіх тонкощів обстановки на даному об'єкті. Це гарантує виключення будь-якого роду несподіванок і для виконавців, і для замовника. Ми працюємо швидко, якісно і результат нашої роботи буде надовго. Адже ми несемо відповідальність за ідеальну роботу електропостачання Вашої котеджу або заміського будинку.

Кращим показником нашої роботи буде не тільки Ваша задоволеність від нашої співпраці, а й те, що Ви максимально довго не зіткнетеся з питаннями з електрики у Вашому домі. Запорукою служать численні вдячні відгуки наших шановних клієнтів. Ми пропонуємо виконання всіх видів електромонтажних робіт: від заміни старої електричної проводки повністю або частково, свердління отворів і штроблення стін, перенесення лічильників, вимикачів, розеток, установки і підключення світильників, люстр, проводки електричних, телефонних, антенних, мережевих, відео-та аудіо ліній до підключення складної побутової техніки, монтажу систем відеоспостереження будь-якої складності, встановлення електрощитів і електроавтоматов, а також монтажу обладнання для створення систем «розумний дім», «інтелектуальний будинок» або «інтелектуальний будинок».

Замовити наші послуги зовсім нескладно. Досить одного дзвінка. Ми виконаємо Ваше замовлення в максимально короткі терміни. І це аж ніяк не вплине на якість виконаних робіт. Адже ми хочемо, щоб Ви порадили звернутися до нас і Вашим знайомим. А що може бути краще реклами? Тільки позитивну думку про співпрацю з нами наших клієнтів!