Ми пропонуємо повний комплекс послуг по збільшенню потужності, включаючи узгодження з органами охорони праці, Київенерго, місцевими РЕМ, службою газу і іншими контролюючими інстанціями. Наші фахівці розроблять технічне рішення, що максимально задовольняє Вашим потребам, в найкоротші терміни.

Отримання дозволу на виділення додаткової потужності - це перший крок в процесі розширення електрогосподарства. Для цього необхідно пройти трудомісткий процес погоджень, результатом якого є укладення договору про технологічний приєднання. При цьому необхідно суворе дотримання технічних умов органу енергопостачання. Серед реалізованих нами проектів по підключенню додаткової потужності є приватні будинки, виробничі об'єкти, а також цілі селища і групи будинків. Звернувшись до нас, Ви оперативно отримаєте надійне і безпечне рішення. Для обговорення деталей Вашого проекту зв'яжіться з нами.

Комплексно-трансформаторні підстанції (КТП) «під ключ»
Наші фахівці допоможуть Вам точно визначити тип і конструкцію КТП, розрахувати і спроектувати електропостачання, отримати всі необхідні для установки КТП узгодження (включаючи відведення землі), дозволу, допуски і техумови, позбавивши Вас від необхідності оббивати пороги відповідних організацій. Ми побудуємо і змонтуємо КТП з дотриманням всіх технічних умов органу енергопостачання. Наш досвід і кваліфікація дозволять якісно і професійно виконати весь комплекс робіт - від проектування до підключення - в максимально стислі терміни.

Проектування і монтаж ЛЕП від 0,4 до 35 кВ
Неухильно зростаючі потреби в електроенергії обумовлюють необхідність будівництва додаткових ліній електропередач. Наша компанія має великий досвід в якісному проектуванні та прокладання повітряних ліній електропередач, а також кабельних систем. Ми готові вирішити всі проблеми, пов'язані з роботами з проектування та встановлення ліній електропередач - від відведення землі, створення проекту і його повного узгодження з усіма службами до монтажу та приєднання до загальної системи енергопостачання. Наші інженери, оцінивши ситуацію безпосередньо на планованому місці установки і здійснивши ретельні розрахунки, підберуть найоптимальніше рішення для саме вашої задачі, враховуючи терміновість і доступний бюджет. Крім того, ми готові надати якісні послуги з будівництва трансформаторних підстанцій, а також розподільних щитів і пристроїв.

енергопостачання
Фахівці та експерти нашої компанії мають якісний і серйозний досвід проектування систем електропостачання житлових будинків (від індивідуальних будинків до котеджних селищ і дачних кооперативів) промислових підприємств. Ми займаємося не тільки розробкою проекту, але і його подальшим узгодженням, а також отриманням технічних умов. Висока кваліфікація і професійний досвід наших співробітників дозволять істотно знизити Ваші фінансові витрати. Ми розуміємо, що не завжди можливо повністю замінити існуючу систему енергопостачання, тому в складних випадках зробимо все можливе для заміни вже виданих технічних умов.